O Nas
Specjalizujemy się
w komunikacji wizualnej

Zobacz nasze realizacje

Czym się
zajmujemy?

Jesteśmy pracownią projektową. Współpracujemy ze świadomymi markami, które są gotowe poddać się procesowi zmian, tak aby stały się wyjątkowymi dla swoich odbiorców. Specjalizujemy się w komunikacji wizualnej – tworzymy spójną, przemyślaną koncepcję marki. Uświadamiamy naszym partnerom iż budowanie marki jest procesem budowania pozycji marki w świadomości odbiorców. Swoją pracą i przemyślanymi, wieloetapowymi zadaniami dążymy do celu aby tworzona marka stała się „top of mind”, czyli pierwszą, która przychodzi ludziom na myśl w ramach danej kategorii czy branży.

Zdobyliśmy doświadczenie w obsłudze firm korporacyjnych gdzie przekładamy nasze doświadczenie, wieloletnią obsługę outsourcingową i doradztwo na przeprowadzenie korzystnych zmian dla naszych Klientów. Nie wyklucza to pracy również dla mniejszych, rodzinnych firm gdzie śmiało możemy powiedzieć iż wyznaczamy w tym przypadku tor i kierunek działań aby stworzona marka była odzwierciedleniem sukcesów i zysków firmy.

Odpowiednie
podejście

Nasze podejście łączy w sobie pięć fundamentalnych elementów:

  • analiza

  • cel

  • strategia

  • kreacja

  • wdrożenie

 

Mając tę filozofię jako podstawę jesteśmy w stanie wyznaczyć ambicję biznesową tak, aby kierunek naszych prac kreował je jako wyjątkowe dla swoich odbiorców.

Kluczowe
kompetencje

Odpowiednie nastawienie motywuje nas do wykonywania zadań na granicy wykonalności i wzmacnia nasze reakcje na nie, a przez to umożliwia nam rozwijanie się. Jeżeli się rozwijamy jesteśmy coraz lepsi, możemy wtedy zaspokoić potrzeby naszych klientów na jak najwyższym poziomie.

Jak
pracujemy?

Podchodzimy do tematu w pełni indywidualnie i świadomie.

Analizujemy bieżącą sytuację marketingową Twojej firmy.

Określamy Twoje oczekiwania przeprowadzając brief.

Określamy cel i kierunek działań.

Dysponujemy doświadczonym ,w pełni wykwalifikowanym zespołem specjalistów: marketingowców, grafików, strategów którzy wskazują konkretne rozwiązania i kierunki działań.

Działamy zgodnie z zasadą DYFERENCJACJI – wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji. Wzmocnimy wizerunek marki lub stworzymy go od podstaw.

Tworzymy SKUTECZNY marketing – stawiamy na użyteczność i zaspokojenie potrzeb klienta przez umożliwienie mu osiągnięcia konkretnego efektu.

Referencje

Violetta Augustyniak-Michalak, Dział Marketingu PGiNG

Z przyjemnością wystawiamy referencje agencji reklamowej MCDESIGN Mariusz Chmielowiec. Firma MCDESIGN Mariusz Chmielowiec jest naszym stałym dostawcą artykułów reklamowych. Zlecenia realizowane są szybko, sprawnie i profesjonalnie. Efekt pracy, spełnia nasze wszystkie wymagania, które zostały uwzględnione w specyfikacji technicznej. Terminowość i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków wynikających ze zlecenia, to tylko część zalet z szerokiego asortymentu usług, które nasza Spółka otrzymała w trakcie naszej współpracy z agencją reklamową MCDESIGN.

Maciej Jaskot, PZL Mielec

Chciałbym Panu serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę, a przede wszystkim za Pana elastyczność, niezawodność i otwartość na wszelkie trudne wyzwania, które stawialiśmy przed Panem. Jestem bardzo usatysfakcjonowany, że mogę liczyć na tak solidnego dostawcę, który za każdym razem służy profesjonalną pomocą i świadczy usługi z najwyższej półki. Projekty, które Pan dla nas dotychczas zrealizował to produkty o wysokiej jakości wykonania, które za każdym razem były dostarczane na czas. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie układać się owocnie tak jak dotychczas.

Zaufali
Nam